Info: Vianočné trhy

Dobrý večer, milí kolegovia, drahí študenti,

na dnešných vianočných trhoch sme vyzbierali rekordných 1681,44 € + 10 Kč. Z tejto sumy poputuje 1000 € do Soroptimist klubu Žilina, kde budú pod záštitou bývalej pani riaditeľky Mgr. Gabriely Vankovej použité pre deti zo sociálne znevýhodneného prostredia. Zvyšná časť peňazí bude tvoriť základ Fondu pomoci a podpory GBZA, ktorého myšlienky a fungovanie by sme Vám radi detailne priblížili po návrate z prázdnin v januári 2018.

Vyzbierali sme taktiež množstvo šatstva, hračiek, kníh. Časť z nich odovzdali Mikuláš a pani Vanková deťom, ktoré to potrebovali a včera študenti 4.E odviezli množstvo krásne zabalených krabíc do Detského domova v Bytči.

Ďakujem všetkým mojim kolegom, ktorí mi/nám v uplynulých hodinách a dňoch ponúkli ochotne svoju pomoc. Ďakujem tej časti 4.E, ktorá strávila množstvo svojho voľného času zdobením školy, balením darčekov pre deti z detského domova, prípravou vianočných trhov, aj zdanlivo márnym zametaním ,,snehu“. Ďakujem všetkým predávajúcim a spievajúcim za ich nadšenie, kreativitu, úsmev a zdieľanú radosť.

Ďakujem Vám všetkým, že sa nám spolu podarila skvelá vec a zažili sme mimoriadne krásny deň. Prajem Vám podobne magické celé vianočné sviatky:-)!

Silvia Furmanová

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: