Sárova Bystrica 2018

Sárova Bystrica-národné kolo

V dňoch 29.11.-30.11.2018 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo celoštátne kolo postupovej moderátorskej súťaže Sárova Bystrica.

Súťažilo sa v dvoch kategóriách, pričom našu školu sme zastupovali v tej druhej kategórii, a teda kategórii od 18-25 rokov, ja a môj respondent Marek Bartonek.

Po prekvapivom postupe z regionálneho a neskôr aj z krajského kola sme sa v národnom kole neumiestnili, ale vôbec sme neboli smutní.

Súťaž sme si užili, vypočuli sme si cenné rady od profesionálov: Oli Ďžupinková (rádio Express), Martina Kašiarová (Markíza), Mariana Kovačechová (RTVS), Branislav Závodský (rádio Express) a Radoslav Zemančík (RTVS), dobre sme sa najedli v známej banskobystrickej pivárni Červený rak a oba dni sme zavŕšili na vianočných trhoch s predraženým punčom v ruke.

Celá súťaž sa na moje prekvapenie niesla v úplne pohodovej atmosfére, výborne sme si sadli s ,,kolegami“ moderátormi a kto vie, možno sa budúci rok prihlásime obaja, dúfajme, že už ako reprezentanti nejakej kvalitnej a dobre zvolenej vysokej školy 🙂

Begum Tunčerová, V.G

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: