Imatrikulácie alebo psychiatrická liečebňa

Psychiatrická liečebňa. Presne s takouto témou sa museli pasovať tohtoroční prváci aj druháci. Keďže sme mali byť všetci tematickí, obliekli sme sa ako doktori a pacienti psychiatrickej liečebne. Prváci boli naši pacienti, ktorým sme pridelili rôzne diagnózy a tým sme ich rozdelili do ôsmych skupín. Po rozdelení sme ich trošku potrápili pri šialených úlohách ako priraďovanie topánok podľa čuchu, lízanie medu z fólie alebo spievanie francúzskych a španielskych pesničiek.
Všetci sme sa dobre zabavili a po úlohách nasledovala bájna hra a tou bolo hľadanie Oscara. Z tried sme vybrali pár ľudí a zvyšok súťažil v hre Kahoot zameranej na psychiatrické ochorenia. Aby sme však nezabudli na našich nových učiteľov, vymysleli sme úlohy aj im.
Keď si všetci prváci splnili svoje úlohy, spoločne zložili slávnostný sľub, čím sa stali právoplatnými študentmi školy. Na záver sme pripravili diskotéku, na ktorej sme mali síce menšie komplikácie s internetom, ale tak či tak sa všetci dobre zabavili a vytancovali.
Všetci druháci boli s odvedenou prácou spokojní a pevne veríme, že prváci tiež.
Vicotria Kyseľová, II.E

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: